Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Prefabrik Ev Kurulumu nasıl yapılır?

15 Şubat 2019, Cuma 11:05

Prefabrik Ev Kurulumu nasıl yapılır?

Prefabrik evlerin sağlamlığı açısından şüpheniz mi var? Acaba hangi malzemeler kullanıyor, diye merak mı ediyorsunuz? Prefabrik Ev Kurulumu konusunda kime güveneceksiniz? Aldığınız ev ya iki gün sonra yağmur suyu almaya başlarsa? Çatı su akıtırsa? Yeterince sağlam yapılmayıp da çökme tehlikesi ile karşı karşıya kalırsa? “Ev yalıtımı iyi olur mu?” gibi çekinceleriniz, firmamız tarafından verilen bilgiler dâhilinde ortadan kalkacaktır. Dilerseniz firmamızın internet sitesi üzerinden hem ev seçeneklerimizi hem de evlerimizin yapıldığı malzemelerle ilgili bilgileri alabilir, aklınıza takılan konularla ilgili teknik destek ekibinden cevap alabilirsiniz. Böylece hem ev fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olacak hem de evlerimizin yapımı ve çıkabilecek ekstra maliyetler ile ilgili bilgi edinebileceksiniz.

Prefabrik Ev Kurulumu konusunda hangi firmaya güveneceğinizi bilemiyorsanız bizimle tanışmadınız, demektir!

Ürettiğimiz prefabrik yapıların sağlamlığı firmamızın kalitesinin en büyük örneklerinden biridir. İnşa ettiğimiz her bir ev, kalitemizin imzasını taşımasının dışında, içinde yaşayan ailelerin hayallerinin vücut bulmuş halidir. İnsanların umutları üzerine inşa ettiğimiz evlerde galvaniz malzeme ile paslanmaz özellikli yapılar kurmakta, bu yapıların kurulumundan yalıtımına kadar her işlemi ile büyük titizlik içerisinde ilgilenmekteyiz. Yaptığımız işlemler içerisinde, ev fiyatına dâhil olanlar bulunurken bir de dâhil olmayanlar yer almaktadır. Prefabrik ev yapımı için uyguladığımız evin parçalarının yapılması, birleştirilmesi, ev kurulumu, zemine oturtulması, elektrik ve su tesisatının çekilmesi gibi işçilik hizmetleri, ücret dâhilinde gerçekleştirilen işlemler arasında yer alırken ev dışı tesisat işlemlerine ekstra ücret alınmaktadır. Evin beton zeminini oluşturma, internet ve telefon hattı çekilmesi, ev için dolapları yapma ve montajını gerçekleştirme gibi işlemler de ücrete dâhil olmayan ve yapılması istendiği takdirde ekstra maliyet çıkaracak özelliktedir.

Ön hazırlığından kurulumuna Prefabrik Ev Kurulumu ile ilgili her konuda gerekli bilgiyi vererek müşterilerimizi sonradan karşılaşacakları ekstra maliyet şokundan kurtarmış olmaktayız. İstenilen ve istenilmeyen işlemler dâhilinde müşterilerimize bir maliyet çıkararak öncelikle zeminin uygunluğu, inşa yapılacak yerin iklimi, ne kadar beton malzeme kullanılacağı gibi durumların tespiti yapılmakta, prefabrik evlerin inşası oldukça profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Sonrasında müşterilerimize yaşayabilecekleri bu güzel ev ortamlarının teslimi gerçekleşmektedir.