Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Prefabrik Ev Montaj Ve Demontaj Hizmetleri

Türkiye'nin her tarafında prefabrik ev kullanımı oldukça yaygındır. Fabrikalarda üretilerek kolayca montajlama işlemi yapılarak kullanıma sunulan ürünler yıllarca kullanılmaktadır. Fabrikalarda ön üretimleri yapılan ve istenilen her yerde montajlarını gerçekleştirilebilen prefabrik ev söküm ve kurulum işlemleri için profesyonel destek gerekmektedir. Prefabrik evler birçok kez montaj ve demontaj edebilme özelliğine sahiptir.

Hayalleriniz Gerçek Olsun

Profesyonel ekipler tarafından yapılan prefabrik ev montajı ve demontajı çok daha kullanışlı ve çok daha kaliteli olmaktadır. Montaj işçiliğinin kaliteli olması çok önemlidir. En iyi malzemelerden prefabrik ev üretiyor olsanız bile evlerin montajının kaliteli olarak yapılması çok daha önemli olmaktadır. Tecrübeli ve birikim sahibi ekip tarafından yapılan prefabrik ev montaj ve demontaj sayesinde istenilen verimi almak mümkündür.

İsteklerinizi Ertelemeyin

Ev hayali kuran herkese çok iyi bir alternatif olan prefabrik evler, montajı ve demontajı kolaylıkla yapılabilen kullanışlı evlerdir. Uzman montaj ekipleri tarafından prefabrik ev söküm ve kurulum işlemleri çok daha üstün kalitede olmaktadır. Demontaj işleminin yapılması gerektiği durumlarda teknik personel gerekli tespitleri yapar ve evin istenilen mekana montajı için tüm bilgi birikimini aktarır.

Özellikle şantiye sahalarında prefabrik yapılar daha çok tercih edilmektedir. Prefabrik evlerin montaj ve demontaj işlemleri evlerin büyüklük durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Büyük evler için daha çok zaman harcanılması gerekmektedir. Ortalama olarak 3 ile 7 gün arasında bir süre gerekmektedir.