Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Prefabrik Sağlık BinalariUluslararası standartlara bağlı kalınarak üretimleri yapılan prefabrik hastane binaları, güçlü ve sağlam üretim malzemeleri ile birlikte uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Ayrıca bu prefabrik poliklinik alanları ya da hastane binaları ısı ve ses yalıtımına karşı özel olarak üretilmektedir. Sağlık alanında pratik çözümler sunan ve huzurlu bir ortamda hizmet verilen prefabrik hastane binaları, kısa bir süre içerisindeki kurulum ve montajları ile de hemen kullanılabilmektedir. Çok değişik alanlara kurulumları yapılabilen prefabrik poliklinik binaları sökülerek farklı noktalara da aynı şekilde kolayca montaj yapılabilmektedir.

En İyi Çözümler

Düşük maliyetleri, farklı konsept yapıları ve geniş kompleks alanları ile prefabrik hastane binaları en iyi çözümleri sunmaktadır. Şehir içi ya da şehir dışı birçok farklı alana montajları yapılabilen prefabrik poliklinik binaları, özellikle acil durumlarda çok kısa bir süre içerisinde istenilen her yere kurulum yapılabilmektedir. Kaliteli üretim yapı malzemeleri ve her detayı düşünülerek hazırlanmış prefabrik hastane binaları sağlık alanında tüm tedaviler için yapılabilir özellik sunmaktadır. Monte ve de monte alanlarında çok çabuk taşınma olanakları sunan prefabrik poliklinik binaları artık istenen her noktaya kolayca götürülerek kurulabilmektedir.

Birçok Farklı Prefabrik Yapılar

Hastane ile poliklinik binalarının yanı sıra ek hizmet binaları ve sağlık ocakları için de prefabrik hastane binaları yapımları profesyonel bir hizmet çatısı altında ve en kaliteli üretimleri ile hazırlanmaktadır. Tüm prefabrik poliklinik ve diğer binalar tüm zor hava koşullarına karşı büyük bir direnç sunmakta ve uzun yıllar kullanılmaktadır.